New Document

Türk Eczacılar Birliğinden Haberler

ECZANE TEKNİSYENLERİNE YÖNELİK EĞİTİM

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
Sanovel İlaçları A.Ş. tarafından eczane teknisyenlerine yönelik 07 Mayıs 2016 Cumartesi günü Saat 10.00 – 15.00 arası Ticaret Odası Toplantı Salonunda Farklı hasta tipleri ile iletişim konulu eğitim düzenlenecektir. Eğitim için 05 Mayıs 2016 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar odamız sekreterliğine sayı bildirmeniz önemle rica olunur.

2017 Yılı Eczacı Odası Takvimimizde Kullanılacak Fotoğrafların Seçim Sonuçları

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
2017 Yılı Eczacı Odası takvimimizde kullanılacak fotoğrafların seçimi için yapılan “Giresun ve Turizm” konulu fotoğraf yarışmamızın fotoğraf seçimleri 02 Mayıs 2016 tarihinde Eczacı Odası’nda toplanan jüri üyeleri Halit KAHVECİ, Garip YÖRÜK, Erhan AYDIN, Mesut AYDIN ve Mine ERDOĞAN tarafından yapılmıştır.
Jüri değerlendirmesi sonucu aşağıdaki fotoğraflar takvimde

Haberin Devamı... | 2387 kelime
2016 YILI NİSAN AYI SGK FATURA TESLİM TARİHLERİ HK.

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
2016 YILI NİSAN AYI SGK FATURA TESLİM TARİHLERİ 09 – 10 MAYIS 2016'DIR.
KAN ÜRÜNÜ İÇEREN FATURALAR 02-03-04 VE 16-17-18 MAYIS’DA TESLİM ALINACAKTIR. DİĞER TARİHLERDE KAN ÜRÜNÜ TESLİM ALINMAYACAKTIR.
NOT: REÇETE KOLİLERİ VEYA ZARFLARI BANTLANMADAN

Haberin Devamı... | 1779 kelime
İTS (İLAÇ TAKİP SİSTEMİ) HASILAT GİRİŞİ HAKKINDA

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
İTS (İlaç Takip Sistemi)ne hasılat bilgi girişi yapmayan eczacıların sisteme erişiminin engellendiği, hasılat beyanının ardından sistemin yeniden erişime açılacağı bilgisi alınmıştır. İTS Sisteme hasılat girişi 1.adım: www.its.gov.tr adresine giriş yapılır. Gelen sayfanın sağ üst kısmında bulunan "Online İşlemler" butonuna tıklanmalı. Gelen sayfada İTS Kullanıcı Adı (GLN bilginizin sonuna 4 adet 0-sıfır eklenmiş halidir) ve Şifre bilgisi girilir. Üst menüde bulunan "Hasılat Girişi" linkine tıklanır. Gelen ekranda 2015 YILI SATIŞ HASILATI (KDV HARİÇ) başlıklı bilgi kutusuna hasılat bilgisi girilir. Kaydet butonuna tıklamadan önce "Yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu beyan eder, bu bilgilerde yanlışlık olduğu takdirde doğacak sonuçlardan sorumlu olduğumu kabul ederim." kutusu işaretlemeniz gerekmektedir. Aksi halde buton aktifleşmeyecektir.

KÖK HÜCRE İÇİN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI HAKKINDA

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
Odamız Kök hücre tedavisi için kan bağışı kampanyası başlatmıştır. Bu basit işlemin bir hayat kurtarabileceğini, hastalığın bizlerden ve sevdiklerimizden çok uzak olmadığını düşünerek, tüm meslektaşlarımızı ve vatandaşlarımızı 27 Nisan 2016 Çarşamba günü saat 10.00 – 18.00 arası odamızda kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz.

(1) 2 3 4 ... 201 »

Nöbetci İşaretleri

NÖBETÇİ AÇIK KAPALI

TEB 42. BÖLGE GİRESUN ECZACI ODASI "GİRESUN VE TURİZM" KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI

Selçuk ve As Ecza Depoları Satış Etkinliği 2016 Organizasyonu

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız

2015 Yılı Giresun ve Fındık Konulu Fotoğraf Yarışmasında Sergilenen Fotoğraflar