New Document

Türk Eczacılar Birliğinden Haberler

Oral Beslenme Sol. Limitleri ve Cumartesi Günü Oda Çalışma Saatleri Hk.

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
1 – Oral Beslenme Solüsyonu ürünlerine gelen fiyat artışı nedeni ile reçete limitleri 8.000,00 TL olarak değiştirilmiştir.

2 – Eczacı Odamızın Cumartesi günü çalışma saatleri 09.00 – 13.00 olarak değiştirilmiştir.

Bilgilerinize sunulur.

SUT-Medula Uyumlulaştırılması Hk.

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
Bilindiği üzere Sağlık Uygulama Tebliği ve Medula Provizyon sistemi arasında uyumsuzluklar birçok meslektaşımız için sıkıntılara ve mağduriyetlere yol açmaktadır. Bu sorunların tespit edilerek çözümlenmesi amacıyla Türk Eczacıları Birliği SUT Komisyonunda bir öneri taslağı üzerinde çalışılmaktadır.

Bu nedenle, SUT ve Medula Provizyon sistemi arasındaki uyumsuzlukları ve bunların çözümüne yönelik önerilerinizi gerekçeleri ile birlikte en geç 30 Haziran 2016 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar info@giresuneczaciodasi.org.tr adresine iletmenizi bilginize sunarız.

İlgili SUT Maddesi :
Meduladaki Uyumsuzluk :
Öneri :
Gerekçe :

İFTAR YEMEĞİ

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
17 Haziran 2016 Cuma günü Hüseyin Restaurant'ta iftar yemeği düzenlenmiştir. İftar yemeğine katılmak isteyen eczacıların en geç 15 Haziran 2016 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar odamıza sayı bildirmeleri rica olunur.

İşyerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri e-Sertifika Programı Hk

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınız
Ondan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin işveren veya işveren vekili tarafından yürütülebilmesine ilişkin usul ve esasların belirlenmesi amacı ile 29.06.2015 tarih ve 29401 sayılı

Haberin Devamı... | 3627 kelime
VEFAT BAŞSAĞLIĞI

Orjinal resmi yeni pencerede açmak için tıklayınızDoğankent ilçemizde faaliyet gösteren Yeni Eczanesi sahibi Ecz. Halil ÖZDEN vefat etmiştir.Cenazesi 07.06.2016 Sali gunu (Bugun) Ogle namazina muteakip Dogankent ilcesi merkez camiinden kaldirilacaktir. Merhuma Allahtan rahmet ailesine, yakınlarına ve eczacılık camiasina başsağlığı diliyoruz. 42. Bölge Giresun Eczacı Odası Yönetim Kurulu.

(1) 2 3 4 ... 206 »

Nöbetci İşaretleri

NÖBETÇİ AÇIK KAPALI

TEB 42. BÖLGE GİRESUN ECZACI ODASI "GİRESUN VE TURİZM" KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASI